Наші проекти

Час рухатись вперед із задоволенням!

Опис розділу:

Наші проекти

Наша компанія працює на Українському ринку ліфтового і підйомного обладнання  більше двадцяти років і є сучасною компанією, що динамічно розвивається і рухається в перед.

За цей час компанією накопичений безцінний досвід у сфері проектування, продажу, монтажу та експлуатації ліфтів, ескалаторів, траволаторів.

ТОВ «Фінліфт К» є постачальником обладнання надійних  виробників, а також ексклюзивним дистриб’ютором  ліфтового і підйомно-транспортного устаткування марки ORONA.

Ми здійснюємо весь комплекс робіт, супутніх поставці підйомно-транспортного обладнання: проектні роботи, монтаж і технічне обслуговування обладнання, диспетчеризація, гарантійний та післягарантійний ремонт, модернізація обладнання, огляд об’єктів в інженерному центрі з подальшою здачею обладнання в експлуатацію.

Одним з основних принципів діяльності компанії є індивідуальний підхід до вирішення поставлених завдань з урахуванням всіх побажань клієнтів, приділяючи особливу увагу технічним характеристикам і варіантів оздобленя  кожної одиниці обладнання, що постачається.

За умови  повної взаємодії і взаєморозуміня Ми виконуємо замовлення в  обумовлені терміни ,відповідно до високих вимог до комфорту, дизайну і якості обладнання, дотримуємося лояльної цінової  політики.

Звертаючись до нашої компанії, Ви можете бути впевнені, що ми детально опрацюємо всі Ваші вимоги та побажання і запропонуємо функціональні, цікаві та оригінальні рішення при підборі ліфтового та ескалаторного обладнання;
Завдяки багаторічному досвіду у своїй професійній діяльності, ми навчилися передбачати «нюанси» і намагаємося не допускати помилок, які можуть поставити під сумнів довіру наших клієнтів.
З нами Ви завжди можете бути впевнені в тому, що всі взяті на себе зобов’язання ми виконаємо в строк, так як цінуємо і високо цінуємо довірені нам завдання;
Ми завжди відкриті до діалогу.

З нами ЗРУЧНО, З нами НАДІЙНО !!!

Резюмуючи все вищевикладене, ТОВ Фінліфт К — це ліфтове  і підйомно-транспортне обладнання. Поставка, монтаж, пусконалагоджувальні роботи, техобслуговування, ремонт , сервіс і довіра

Наша команда професіоналів своєї справи орієнтована на стабільність і партнерство з клієнтами !!!

Ми завжди прагнемо і добиваємося ,щоб спільна співпраця була взаємовигідною і комфортною.

Ми впевнені  що  всі робочі моменти, які неминуче виникають, коли люди створюють щось масштабне, оперативно і грамотно вирішаться.

Ринок підйомного обладнання досить великий. І ми пропонуємо тільки найкраще..