Про компанію «ФінЛіфт-К»

Час рухатись вперед із задоволенням!

ФінЛіфт-К група компаній, що була заснована у 1999 р., яка надає повний комплекс послуг з інтеграції вертикального транспорту (ліфтів, ескалаторів, вантажних платформ, ресторанних підіймачів) та супутніх інженерних систем в будівлях. 

ТОВ «ФінЛіфт-К» реалізує проєкти з постачання та встановлення вертикального транспорту ( ліфти, підйомники, ескалатори, рухомі доріжки) в будівлях «під ключ», включно із допомогою в обранні обладнання. Ми є ексклюзивним   дистриб’ютором продукції компанії ORONA ( Іспанія) та провідним постачальником обладнання компаній FUJITEC (Японія), HIDRAL ( Іспанія), BKG ( Німеччина) та CANNY ( Китай). 

Працюючи з нами, ви отримаєте усі необхідні типи робіт:

Наша мета – відмінна робота вертикального транспорту на Вашому об’єкті!

Ми з Вами вже понад 20 років!

5 топ- фактів про нас:

0 роки
на ринку України
більш 0
реалізованих проектів
0 моделі
ексклюзивні моделі ліфтів, аналогів яких немає на ринку
у 0 році
першими в Україні змонтували ліфт без машинного відділення
у 0 році
здійснили одночасний запуск 60 одиниць обладнання в
ТРЦ Рівер Молл

ЧОМУ МИ?

Ми будемо супроводжувати ваш проект від його народження на папері до повної реалізації

Детально опрацюємо ваш запит і запропонуємо оригінальні рішення при підборі обладнання

Допоможемо побачити «деталі» в проекті і уникнути промахів і помилок, які можуть поставити під сумнів якісну роботу підйомників

Ми допоможемо вам заощадити гроші там, де це можливо, і запропонуємо рішення, які поєднують якість та економію

Наша мета – успішне життя вашого об’єкту та ваша бездоганна репутація!

ЧАС РУХАТИСЬ ВПЕРЕД З ЗАДОВОЛЕННЯМ!

Загальна інформація про компанію «ФінЛіфт-К»

Наша компанія працює на Українському ринку ліфтового і підйомного обладнання  більше двадцяти років і є сучасною компанією, що динамічно розвивається і рухається в перед.

За цей час компанією накопичений безцінний досвід у сфері проектування, продажу, монтажу та експлуатації ліфтів, ескалаторів, траволаторів.


ТОВ «Фінліфт К» є постачальником обладнання надійних  виробників, а також ексклюзивним дистриб’ютором  ліфтового і підйомно-транспортного устаткування марки ORONA.

Ми здійснюємо весь комплекс робіт, супутніх поставці підйомно-транспортного обладнання: проектні роботи, монтаж і технічне обслуговування обладнання, диспетчеризація, гарантійний та післягарантійний ремонт, модернізація обладнання, огляд об’єктів в інженерному центрі з подальшою здачею обладнання в експлуатацію.

Одним з основних принципів діяльності компанії є індивідуальний підхід до вирішення поставлених завдань з урахуванням всіх побажань клієнтів, приділяючи особливу увагу технічним характеристикам і варіантів оздобленя  кожної одиниці обладнання, що постачається.

 За умови  повної взаємодії і взаєморозуміня Ми виконуємо замовлення в  обумовлені терміни ,відповідно до високих вимог до комфорту, дизайну і якості обладнання, дотримуємося лояльної цінової  політики.

  • Звертаючись до нашої компанії, Ви можете бути впевнені, що ми детально опрацюємо всі Ваші вимоги та побажання і запропонуємо функціональні, цікаві та оригінальні рішення при підборі ліфтового та ескалаторного обладнання;
  • Завдяки багаторічному досвіду у своїй професійній діяльності, ми навчилися передбачати «нюанси» і намагаємося не допускати помилок, які можуть поставити під сумнів довіру наших клієнтів.
  • З нами Ви завжди можете бути впевнені в тому, що всі взяті на себе зобов’язання ми виконаємо в строк, так як цінуємо і високо цінуємо довірені нам завдання;
  • Ми завжди відкриті до діалогу.

З нами ЗРУЧНО, З нами НАДІЙНО !!!

Резюмуючи все вищевикладене, ТОВ Фінліфт К — це ліфтове  і підйомно-транспортне обладнання. Поставка, монтаж, пусконалагоджувальні роботи, техобслуговування, ремонт , сервіс і довіра

Наша команда професіоналів своєї справи орієнтована на стабільність і партнерство з клієнтами !!!

Ми завжди прагнемо і добиваємося ,щоб спільна співпраця була взаємовигідною і комфортною.

Ми впевнені  що  всі робочі моменти, які неминуче виникають, коли люди створюють щось масштабне, оперативно і грамотно вирішаться.

Ринок підйомного обладнання досить великий. І ми пропонуємо тільки найкраще..

Новини компанії «ФінЛіфт-К»

Новини

Дизайн ліфтів: що нового?

Еко-тренди набирають обертів, окрім іншого, також і у дизайні ліфтів. Металева коробка залишається в минулому, поступаючись місцем комбінаціям дерева, сталі нестандартних природних кольорів, елементам, що віддзеркалюють спрямованість людини бути ближче до природи. Ми раді запропонувати нашим клієнтам унікальні рішення, які доповнять їх інтер’єр та життя новими кольорами!

Докладніше »
Новини

Поєднання королівської розкоші та сучасних технологій: ліфти ORONA в будівлі Clifton Court

Новий приголомшливий проект у Майда-Вейлі, Лондон, тепер поєднує архітектурний стиль нео-Тюдорів з технологіями 21-го століття: у будівлі встановлено ліфти ORONA.

Докладніше »
Новини

У ЖК «Італійський квартал» продовжуються підготовчі роботи з запуску ліфтів ORONA.

Робота з системним та найбільш досвідченим забудовником Києва, яким є ПРАТ ХК «Київмісьбуд», вимагає підвищеної уваги до об’єкту: всі процеси мають випереджати запит замовника JВже скоро

Докладніше »