Ліфти малі вантажні

Час рухатись вперед із задоволенням!

Якщо кухня і зал ресторану розташовані на різних поверхах, то справжнім порятунком стає спеціальний кухонний підйомник (ліфт малий вантажний). З його допомогою безпечно доставляються страви і продукти. Таку саме функцію виконує кухонний ліфт для готелів, баз відпочинку, санаторіїв тощо. За допомогою функціонального підйомника можна без особливих зусиль доставити велику кількість їжі на інший поверх будівлі. Кухонні ліфти можуть замінити роботу десятків професійних офіціантів.
На даний момент часу компанія BKG є провідним світовим виробником малих вантажних ліфтів.

Крім малих вантажних ліфтів (до 250 кг) компанія BKG виробляє: вантажні ліфти з зовнішнім управлінням (без провідника), пасажирські ліфти і спеціальні сервісні ліфти.

Продукція компанії BKG відповідає стандартам якості ISO 9001. Всі ліфти BKG є електричними і поставляються в комплекті з несучої каркасної шахтою з оцинкованих сталевих куточків. Відмінною рисою ліфтів є модульний принцип, що лежить в основі їх конструкції, що дозволяє досить швидко провести монтаж навіть у вже побудованих будинках. Компактні розміри ліфтів BKG в поєднанні з готовим каркасом шахти забезпечують дуже простий і швидкий монтаж такого обладнання.

Наша мета – відмінна робота вертикального транспорту на Вашому об’єкті!

Ми з Вами вже понад 20 років!

Фотогалерея - Ліфти малі вантажні