Виробники

Обираємо кращих для Вас
Orona — високоякісний іспанський виробник ліфтів і ескалаторів, який засновано у 1964 році. Має найбільший завод з виробництва комплектних ліфтів у Європі, що базується в м. Ернані, Іспанія. Всі ліфти Orona виробляються виключно на даному заводі та повністю відповідають європейським нормам з якості та безпеки EN81-20 та EN 81-72, що діють також і в Україні. Кожен 10-й ліфт, що встановлюється в Європі – це ліфт марки ORONA.
Корпорація FUJITEC створена в м. Токіо (Японія) у 1948 році, Fujitec сьогодні має 11 заводів та більш ніж 50 філіалів у 23 країнах світу, включаючи Велику Британію та США. Маючи штат у 10 400 працівників, компанія є потужним світовим виробником високоякісного ліфтового та ескалаторного обладнання. Штаб-квартира компанії, а також R&D департаменти, що мають назву BIG WING (ліфти) та BIG STEP (ескалатори) розташовані в Японії, головні виробничі площі – у КНР.

HIRDAL — компанія з майже 40-річним досвідом у галузі вантажних платформ та ліфтів. З самого початку він став спеціалістом у галузі гідравліки. На сьогоднішній день HIDRAL є одним з лідерів у галузі з перевіреною якістю та безпекою. 

Компанія Canny (КНР) була створена у 1997 році, з 2019 року – один з топ-10 компаній галузі за обсягом продажів у світі. Вона є найбільшим постачальником і найвідомішим брендом у Китаї в своїй галузі. Компанія випускає унікальні ескалатори з висотою підйому до 50 метрів. У 2015 році отримала всесвітньо відому нагороду Project of the Year 2015 за розробку та встановлення у надскладних умовах 24 ескалаторів у горі Tianmen.

Сервісні платформи BKG компактні, гнучкі та швидко встановлюються з неперевершеною якістю продукції. Це надзвичайно надійний продукт у довгостроковій перспективі. Сервісні платформи виготовляються відповідно до Директиви про машинобудування 2006/42 / EU.

Cleveron — естонська компанія, що виробляє посилкові термінали на базі робототехніки і створює click-and-collect рішення для секторів роздрібної торгівлі та логістики. Штаб-квартири Cleveron знаходяться у Вільянді, Естонія. Cleveron створено 2007 року. Спочатку компанія торгувалася як SmartPOST. У 2010 році бренд «SmartPOST» був придбаний компанією Itella. Після цього використовувалося ім’я Cleveron. Cleveron була названа Компанією року в Естонії в 2018 році.