Результати 2020 року: ORONA укріплює позиції в Європі

Добрі новини від наших партнерів: незважаючи на коронакризу, Orona укріпила свої позиції у 2020-2021 роках, досягши обороту в 799 мільйонів євро.

Добрі новини від наших партнерів: незважаючи на коронакризу,  Orona  укріпила свої позиції у 2020-2021 роках, досягши обороту в 799 мільйонів євро.  Кооперативу вдається витримати рівень продажів та укладання нових контрактів у міжнародному середовищі навіть у надзвичайно складних через пандемію умовах.  Серед знакових проектів – тендер на постачання більш ніж 40 спеціальних ліфтів для Брюссельського метро.

Орона також зміцнює свою європейську стратегію, розширивши кількість дочірніх підприємств у Європі до 12 країн: у 2021 році до цього кола приєднались компанії на  Мальті та в Португалії.

Ці об’єднання є частиною плану «Орона -2030», рік, який був визначений компанією як мета стати європейським еталоном у секторі підйомного обладнання та досягти  1200 мільйонів євро обороту та більш ніж 7800 співробітників.

В рамках своєї стратегії цифрової трансформації, було презентовано угоду, досягнуту з Amazon Web Services (AWS), завдяки якій Orona матиме послугу хмарних обчислень. Це стане  платформою інфраструктурних послуг інформаційних технологій (ІТ)  та  є частиною плану по виведенню компанії на найвищий рівень у сфері оцифрування та втілення інновацій у сервісній службі.

Ернані, 18 червня 2021 року